Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a Teamspeak3 és...

Rammer kérdése:

Miért fagy ki a Teamspeak3 és a cod4 multi kb 1 perc játék után? Ha külön külön használom őket akkor semmi gond.

Figyelt kérdés

(Németországban élek)

Netem: Kabel BW Letöltési sebesség: 5,76 mnps feltöltés: 4,98 mbps

Mind2 program rendszergazdaként van futtatva és sp3 ra van állítva. A gépem nem rég lett újra rakva.

Cod4-hez minden 1.6-1-7 patch normálisan telepítve van, mivel a punkbuster nem támogatja a cod4-et már ezért ismerős küldte át az övét így frissíteni nem kellett.

Interneten nem találtam megoldást és nem tudok rájönni mi lehet a probléma. (win 7-em van 32bit)



2014. jan. 16. 15:28
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kevés a RAMod, vagy ha azt látod, h mondjuk 4 GB van de csak 2t tudsz használni az a 32 bites op endszer miatt van.
2014. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gb ramom van, nem a géppel van itt a gond. Már kicsit jobban átrágtam hogy mik lehetnek.

Itt a nettel van gondom mert ha a laptopal a másik szobában skypolnak akkor itt nálam elmegy a játék ugyan ugy, szóval egyszerre nem lehet skypeolni és játszani ezen a hálózaton még ha külön gépen is fut.

de viszont!! Kabel BWnél vagyok 100mbps csomagban, és lefutattam egy net speed testet a gépemen ami ethernet kábellel csatlakozik a routerhez: [link]

Ja és kiprobáltam, órákig tudok ugy játszani hogy megy a skype de a mikrofon kivan kapcsolva ugyan ez a ts-nél is és kipróbáltam a másik gépról is a skypeot és a ts-t hívás közben kikapcsolt mikrofonnal. semmi gond. a gond ott kezdődik amikor megszólalok. lehet ennek köze a kimenő adatforgalomhoz? vagy esetleg router beállítás?

2014. jan. 22. 14:47
 3/4 A kérdező kommentje:
3GB Ram (667), 200 Gb HDD, Nvidia Geforce 9500Gt 512mb (280.26 frissitéssel) Intel Pentium D CPU 2.66GHZ, MSI P4M900M2-L alaplappa, 350w táp.
2014. jan. 22. 14:50
 4/4 anonim válasza:

IP: ts3.magyarpublic.hu

Weblap: [link]

2014. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!