Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Guild Wars 2 egy kezdő mmorpgs...

Rudex1 kérdése:

Guild Wars 2 egy kezdő mmorpgs-nek?

Figyelt kérdés

Tetszik a Guild Wars 2 nevezetű játék.

Szerintem nagyon jó játék,grafikailag is, és több szempontbol is.

Soha nem mmoztam még komolyabban még, egyszer leszedtem a WoW-ot, de 5 perc után letöröltem olyan unalmas volt (számomra)!

Egyszer kiprobáltam a Gates of Andaron-t, azzal elmentem 10-es szintig mert jo volt hogy magyar.

Nemtudom, hogy jó-e a játék egy kezdő(bb) számára, a világ, táj, biztos szép. Sok gameplay-t néztem róluk, és azok alapján szerintem jó.

A játékkal még nem játszodtam még.

Ha komolyabb mmo-s hozzászól hogy ő megvette de nem tetszett neki mert 2 honap alatt megunta, azoktol megkérem hogy ezt ne irják le, mert nem vagyok hardcore gamer aki napi 20 orát játszik (:D).

Előnyt/Hátrányt irhattok nyugodtan :)! Más játékot pedig nem fogok játszani, szoval ne ajánljatok semmit.

Köszi a segítséged :))



2014. jan. 16. 16:32
 1/1 anonim válasza:

Hali

én már sok mmo-val játszottam életembe köztük volt a Guild Wars 2 is....

ha nem játszol sokat egy nap akkor viszonylag tökéletes számodra mivel a GW2-be nem kell egész nap kockulni hogy elérj valamit. A játék igen gyönyörű van egy sajátos hangulata amit nem sok játék tud vissza adni, nekem részemről nem volt vele semmi gond csak annyi hogy eléred a max szintet megszerzed hamar a legjobb cuccokat és utána már csak a kinézetre lehet utazni hogy x-y ruha fegyver máshogy nézzen ki de statokba megmarad ezzel sincs gond de ezt is hamar megszerzi az ember és akkor utána sajnos kezd laposodni a játék (de ez szinte minden mmo-ba van)

Ha nem napi 3-6 órát játszol akkor szerintem vedd meg a játékot vannak magyarok sokan benne nem unatkozol majd akkor. De ami fontos hogy a GW2 felborította a szentháromság szabályát nincs tank/healer/dps kasztok hanem hibridek vannak vagyis lehet 1 mágus kasztal aki tankos-ra van ki építve kevesebbet sebezve de jól bírja vagy 1 warrior aki erős és még a csapatot is tudja támogatni némi heal regenel.

Nekem is tetszett a játék de sajnos a barátaim átmentek final fantasy 14 realm reborn-ra játszani és egyedül mind1 mivel játszik az ember unalmas lesz akkor :/

2014. jan. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!