Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop újratelepítése. Milyen...

Laptop újratelepítése. Milyen rendszert tegyek rá?

Figyelt kérdés

A laptopot suliba fogom használni órákon.

Adatok:

-Proci: IntelŸ Core™2 Duo Processor T9400 (6M Cache, 2x2.53 GHz, 1066 MHz FSB)

-Ram: 3GB DDR2

-160GB HDD

-Grafika: Intel HD 4500


Az a kérdés, hogy Windows 7-et vagy Windows 8-at telepítsek rá? Jelenleg Vista van rajta.



2014. jan. 17. 09:18
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Windows 7 Pro SP1 32-bit (szerintem).
2014. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
8-at Isten ments!!! win7-et.
2014. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy lusta, kipróbálhatod rajta mindhármat.

Sajnos hivatalos 90 napos trial már csak 8.1-ből van, de mivel jelenleg Vista-d van, ha nem tetszik ez, akkor a 7 lesz a te rendszered.

[link]


32 bites is elég rá, de használat közben semmi különbséget nem tapasztalsz majd, ha 64-es megy rá. A retail változatnak úgyis része mindkettő.

2014. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Windows 7 Pro-t, 32 biteset szerintem. Win 8-at semmiképp, az egy katasztrófa.
2014. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Windows 7 Home Premium x86 + SP1

Viszont Windows 8 Pro. -val sincsen probléma, csak hozzá kell szokni.


(Előttem lévőknek pedig mondanám hogy Win7 Pro. nincs. Windows 7 Professional van esetleg...)

2014. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

"Előttem lévőknek pedig mondanám hogy Win7 Pro. nincs. Windows 7 Professional van esetleg..."


Az én előttem lévőknek pedig mondanám, hogy rövidítés nem szereppel a 7 fő bűn között, hanem teljesen elfogadott egy fórumon. ;)

2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
windows 7 et nemajánlom nekem is feltelepiteték akaratom ellenére a 7 est és nagyon szar volt igy máshova vittem a gépett és vistát raktam rá mert az sokkal jobb mint a 7 es. Most windows 8.1 et használok de 7 es a microsoft legszarabb operációs rendszere legyen az bármilyen erös gép nálam szar volt egy ilyesmi gépen mint a kérdezöé.
2014. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mi ez a sok lepontozás, ide számítástechnikailag nagyon analfabéta emberek járhatnak, a windows 8 egy sz@r, egy húgy, fel ne tedd, mint programtervező informatikus mondom ezt.
2014. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
52%

Inkább olyanok járnak ide, akik csak nezetézre, játékra és hokizásra használják a gépüket. Ezért hurrognak le jól sikerült rendszereket, és favorizálják helyette a szemetet.

Bezzeg ha dolgozniuk is kéne vele, akkor seperc alatt az arcukra fagyna az a széles mosoly.

Ezen ne kapd fel a vizet, ez az átlagos gyik.hu -s színvonal.

2014. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!