Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt írja ki a talefonom ha...

Azt írja ki a talefonom ha bármit csinálok, hogy: az android media process leállt mit tegyek, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe.
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ryan5 válasza:

Gyári beállítások/visszaállítás

ha kalózkodsz(hack) vele akkor meg eshet nekem bekapcsoláskor az S2 felkiáltó jelet írt ki mert hack-eltem vele.

ha nem megy újra kell telepíteni az androidot,de szerintem egy kis szervizbe megoldják olcsón.

2014. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj a beállításokba - ott az alkalmazások és azon belül keresd meg a média lejátszót. zenelejátszó vagy hasonló - válaszd ki és töröld az adatait.

Próbálkozhatsz még valami media appal, nem tudom, hogy mi van még a telón.

Ez talán segít. Valamilyen beállítás probléma okozza ez tuti, ha gyári rom van rajta. Ha nem, akkor a rom hibája is lehet.


A végső megoldás, a factory reset, de akkor minden adat elveszik amit nem mentesz le.

2014. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a visszaállítás segített
2014. jan. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!