Windows 8?

Figyelt kérdés
Milyen a windows 8. Van valaki akinek törten van meg?
2014. jan. 18. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarországról van szó, az a ritkaság, ha valakinek eredetiben van meg.


Egyébként 8.1-et érdemes választani. Egyáltalán nem rossz, közel sem annyira, mint amilyennek sokan beállítják.

2014. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem nem tetszik.

Szerintem a Windows 7 a legjobb oprendszer Pc-re és notebook-ra egyaránt.

A Win 8.1 egy fokkal jobb, de nem tudni, hogy mi is akar lenni igazán a rendszer, egy jól használható rendszer pc-re és notebook-ra, vagy egy táblagépre érintő képernyőre optimalizált könnyen használható rendszer mint az pl. az Android. Mivel olyan megoldások vannak benne ami mind a két felhasználói irányt próbálja lefedni ezért én úgy érzem, hogy egyikben sem olyan kiemelkedően jó. Nekem e miatt nem nagyon jön be. Stabil, gyors de szerintem nem eléggé felhasználó barát egy pc-n, hogy megérje lecserélni a Win7-et 8-ra.

Talán táblagépeken kicsivel kezesebb, felhasználó barátabb , de szerintem az Android egy fokkal jobb nála, és azért is jobb szerintem mert ingyenes.

Ez az én privát véleményem. Engem nem győzött meg a Windows 8 sem a 8.1, hogy lecseréljem 8-ra a jelenlegi Win7 oprendszeremet.

2014. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!