Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítő CD nem...

Windows 7 telepítő CD nem képes bootolni, de miért?

Figyelt kérdés
Írtam egy tört Win 7 et egy dvd-re img burnel "write image file to disc".BIOS-ban beállítottam a bootolási sorrended, tehát a dvd-t legelőre tettem.Nem bootol, be róla, kiír egy szöveget, és ha megnyomok egy gombot, akkor újra kiírja.

2014. jan. 17. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hibás volt az írás vagy a lemezképfájl, írj egy új dvd-t, ha nem megy akkor se, akkor szedj le másik windows 7-et netről.
2014. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"kiír egy szöveget"


ezt nem volna rossz tudni, hogy mit, mert lehet hogy abban van a megoldás...

2014. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt írja: reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key
2014. jan. 18. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

újrairás! a kiirt szöveg azt jelenti, hogy nincsenek meg a boothoz szükséges fileok. ha nem válik be keress másik iso, és szerintem nem kell dvd, hanem az isot beteszed ebbe:

[link]

és csinál bootable usb-t

2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát rendben, először újraírom egy másik torrentelt windowsal.

És köszönöm szépen a tanácsot.

2014. jan. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!