Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ért valaki FTP-hez? (tobbi lent)

Ért valaki FTP-hez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

HellO!


A gondom az, hogy van pár (41)pluginom és egyiksem írásvédett de a meghajtó amin vannak az az vlmiért és ezért az FTP-vel nemtom mozgatni ezt, hogy szüntessem meg? help pls



#FTP #plugin #minecraft. minecraft szerver
2014. jan. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

tulajdon jogokkal lesznek gondok...

valószínűleg nem a te FTP kapcsolatod felhasználójának tulajdonába lévő fájl, hanem más userel, pl. játékkot futtatóval, vagy ha webes feltöltéssel került fel akkor a www-data felhasználó tulajdonát képezi és ezért nem engedi.

ha tudod kérd a rendszer gazdát, hogy módosítsa a fájlok jogoait, vagy adja hozzá az FTP usert is, hogy tud mozgatni. (vagy ha meg adodd, hogy pontosan mit szeretnél, meg csinálja neked)

2014. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Helo!


bukkit-ról töltöttem le az összeset+ a meghajtón minden fájlom le van védve (nem én védetem le)

2014. jan. 18. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!