Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Keszitettem egy kis jatekot....

Keszitettem egy kis jatekot. Nem nagy durranas de nekem tetszik plane hogy ez az elso. Szinesebbe akarom tenni es szeretnek hozza dallamokat rakni. Tudtok mondani dallamokat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyk nagy zene hallgato es nem tudom hogy mit tegyek hozza.

Eloszor is egy olyan dallam kene ami valami versennyel kapcsolatos(ne kacagjatok ki! de a jatekomba csigak versenyeznek) szal ameddig haladnak addig valami zene;

meg mielott versenyeznenek kell fogadni egy csigara,szal a vegen ha jo csiga nyer akk valami dallam es ha veszit akkor is valami dallam kellene.

Valami otletek?


2012. ápr. 10. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A fogadáskor Tereskova - Illatos a pinám, a verseny alatt Mraktöcs - Fingom, ha nyer akkor Road, ha veszít akkor a Süss fel nap! a Rozsák utcai óvoda újraértelmezésében.
2012. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyer a csigád ajánlok egy kis rap zenét: Xzibit - X (ez a szám címe)

Miközben mennek egy zúzós kis "metál" zenét: Drowning Pool - Bodies

Ha veszít a csiga akkor pedig az "All by myself" című zenét nyomtanám be, nagy hatása lenne az biztos :D Amúgy gratulálok a játékhoz!

2012. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kipróbálhatom? ^^ nagyon tetszik az ötlet
2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!