Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem található korábbi verzió,...

Nem található korábbi verzió, de én csak a változtatásoknál mentem rá, hogy mentse. Ha az egész gépet visszaállítom tegnapira, akkor még megtalálhatja? És az egész gépet visszaállítani hogy lehet?

Figyelt kérdés

Azt írta, mikor valami újat akartam hozzá menteni, hogy nincs több hely a lemezen, és akkor gondoltam, mentem máshova, akkor itt ezeket ne mentse (Gondolom, folyton az az üzi felugrálna, hogy nincs elég hely, ezért mondtam, ne mentse) már több napos fájl amúgy ,de akkor meg az egész kép helyén fehérség lett (mikor mondtam, hogy ne mentse) :O És amúgy rendszervisszaállításnak hívják, ugye? És akkor minden fájl visszaáll a tegnapira?

Légyszi help!!! Előre is köszönöm!!



2014. jan. 18. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy dokumentumokra nincs hatással :/ Hogyan tudnám mégis elővarázsolni?
2014. jan. 18. 18:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztonsági másolatot nem csinált a gép valahová?
2014. jan. 18. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt elírtam, helyesen: változtatásoknál mentem rá, hogy ne mentse
2014. jan. 18. 18:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt tudok valamit csinálni?

Vezérlőpult > Rendszer és biztonság > Biztonsági mentés és visszaállítás


"Fájlok biztonsági mentése és visszaállítása"

A csodába!! Most látom, hogy 12-én csinált legutóbb ilyen mentést, és ezt meg 14-én hoztam létre; és utána meg holnap fog, szóval ennek akkor annyi....:S De mégsincs valami trükk, amivel vissza tudom, hozni?

2014. jan. 18. 18:40
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

A rendszervisszaállítás - mint a neve is sugallja - a RENDSZER visszaállítására szolgál. Vagyis például telepítesz egy új programot, amiről kiderül, hogy gondokat okoz. Ezután esetleg hiába távolítod el a programot, mert a hiba marad. Ilyenkor jön jól a rendszer visszaállítás.

Viszont dokumentumokra, és egyéb adatfájlokra (képek zenék stb) nincs hatással. Azok nem vesznek el, de nem is "jönnek vissza".

Azt nem írod, hogy konkrétan miről is van szó, de ha például valami dokumentumról, esetleg lehet biztonsági mentése valahol.

2014. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, és nem áll rendelkezésre:S Kép amúgy, de akkor ettől függetlenül, még mindig lehet, hogy valahol megvan? Am, köszi
2014. jan. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!