Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a Recuva nevű fájlvisszaál...

Ezt a Recuva nevű fájlvisszaállítót hogy kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
És akkor jó ez képnek korábbi verzió visszaállítására?

2014. jan. 18. 21:53
1 2
 1/11 csacsi2 ***** válasza:

Ez a program a törölt fájlokat hozza vissza. elindítod keres és kidobja mit talált. kis sikerrel visszaállítható a törölt fájl.

megj. nincs köze a képszerkesztéshez.

2014. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi fog történni, hogyha rákattintok? A korábbi verziót visszaállítani jó? Előre is köszi.
2014. jan. 18. 22:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja,oké,köszi,ment a zöld!!:) És tudsz esetleg valami olyan programot, ami vissza tudja állítani?
2014. jan. 18. 22:02
 4/11 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld meg, hátha a képszerkesztő program másolatként készített egy ideiglenes képet amit később törölt. Futtass le keresést (mielőbb)majd találd meg a képet , majd helyreállítás.

Amit te szeretnél olyan sajnos nincs, mivel a kép adatait változtattad meg a fájlon belül mikor szerkesztetted.

2014. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, zöld oda is! Korábbi verziók visszaállításánál néztem eddig csak, de mikor a gép legutoljára biztonsági másolatot csinált, én az után két nappal csináltam meg a fájlomat, és azóta nem készült biztonsági másolat:S
2014. jan. 18. 22:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Új fejlemény van. Most már meg se nyitja a képet, csak azt írja ki, hogy nem támogatott a fájlformátum, vagy nem rendelkezem a legújabb frissítéssel.
2014. jan. 18. 22:18
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

ha leírnád miről is beszélünk (program)...


Lehet olyan formátumba mentetted amit nem olvas az adott program.

Lehet írásvédetté vált.lehet elrontotta a képet (mondjuk a 32bites színmélységet sok program nem támogatja...)

Innen nem tudom megmondani, de ha frissítést kér akkor frissítsd.

2014. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De se a Paint se ilyen képnézős nem nyitja meg, és szerintem megmaradt bmp-ben, na mindegy, majd még írok 1-2 embernem e-mailt:)Ződ mancs ott is:)
2014. jan. 18. 22:27
 9/11 A kérdező kommentje:
De amúgy eddig nem kellett frissíteni, csak legutóbbi pár megnyitásnál izélt itten nekem
2014. jan. 18. 22:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Most már megnyitni legalább megnyitja
2014. jan. 18. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!