Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem egy hip hop...

Danielphoenix kérdése:

Mondanátok nekem egy hip hop ejay 2 - höz hasonló sample-s felvevő programot?

Figyelt kérdés

Adott egy számítógép mely össze van kötve auxosan és usb-sen is a YAMAHA PSR-S750-es szintimmel. Azt már elértem, hogy szól a pc hangszóróból a szinti hangja és felismerte line1 eszközként (workstation).


Amit szeretnék:


Egy olyan programot, amiben sávok vannak és az egyik sávra "metronómnak" oda tudok tenni egy beépített sample-t. (dob) Hogy ritmusra fel tudjam játszani (felvenni) szintiről amit szeretnék, KÉSÉS NÉLKÜL. Asio4all van már, jó volna ha a progi támogatná. Olyan progi kéne mint pölö a Hip Hop Ejay 2 v. ejay kategória. Ergó nem kell hangmérnöknek lennem hogy továbbra is tudjak zenéket írni. Lécci help. Eddigi zenéim a hip hop ejay 2-vel. (csak felvevő probiként használva)

http://www.youtube.com/user/musicofdph/videos


Köszi előre is.



2014. jan. 19. 00:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!