Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani videószerk...

Valaki tud ajánlani videószerkesztő programot vagy videó konvertáló programot?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a barátnőimet azzal,hogy készítek egy videót,ami egy kedves dalt tartalmas a fényképeinkkel/videóinkkal megszerkesztve.

Igaz én nem vagyok egy hatalmas zseni ezen a téren,viszont gyorsan tanulok és elég hamar rászoktam jönni a szerkesztő programok működtetésére.

Érdekelne,hogy valaki tudna egy jó videószerkesztő programot,ami egyszerű,de viszonylag jó videókat lehet vele csinálni! A movie maker nem éppen jó,mert elég gagyi meg igazából a videofájlokat sem fogadja mindig el. Ha letöltő helyet is tudnátok mutatni az lenne a legjobb.

Másik kérdésem,hogy ismertek e olyan programot,ami akár online vagy letöltve átalakítja a telefonos/kamerás videofájlokat.

Előre is köszönöm a válaszokat! Remélem érthető a kérdés,de ha nem, szóljatok, kifejtem jobban!:))



2014. jan. 19. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Format Factory kiváló konvertáló [link]


Szerkeszteni talán a Sony Vegas a legjobb, de annak a megtalálását Rád bízom. A kalóz öbölben is van. ;-)

2014. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2014. jan. 19. 17:11
 3/3 tabaki ***** válasza:
Szerkesztésre ingyenes megoldásként Avidemux, VirtualDub, Blender, Pinnacle VideoSpin, VideoPad Free változat, konvertálásra meg igen, FF -- de szerencsés esetben természetesen maguk a szerkesztők is.
2014. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!