Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes programot...

Milyen ingyenes programot ajánlatok,3g mobil stick internet megosztásához laptopon keresztül?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá! Hallottam, hogy ilyenre van lehetőség, de nem igazán találtam olyan programot amit használni tudtam volna. Wfif hotspot-ként üzemel azt olvastam valahol. Olyan program kellene aminek egyszerű a beállítása és persze használható. Előre is köszi a válaszokat.
2014. jan. 19. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha win7 van a gépeden, akkor ez járható út: [link]
2014. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Win 7 van a gépemen. De sajnos ezzel se sikerült nem tudtam megosztani nem találtam rajta a stick megosztásának a lehetőségét. Vagy csak egyszerűen bénázok.
2014. jan. 19. 23:40
 3/4 anonim válasza:
ha nem működik akkor csak a stick IP címét kell megváltoztatni, lehet azért nem megy.Ilyenkor IP cím ütközés lehetséges, virtuális routernél nem működik a router, igazi routernél saját magát átírja az ütközés elkerülése érdekében.
2014. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a stick megosztásának a lehetőségét keresd, hanem egyszerűen állíts be, hogy hotspotként működjön a laptop.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!