Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a hang?

Miért akad a hang?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Asus P5B-VM alaplapom van, integrált hangkártyával. Tegnap feltelepítettem a Ghost Recon Future Soldiert, és nagyon szaggat a hang. Win7 32 bitem van, és semmilyen hangdriver-t nem tudok frissíteni, mert lényegében nincs. Az Asus honapjáról, a 32 bites win7 audio driver (ami elég régi) sem működik, mert " unable compare version" vagy milyen felirattal kidob. Valaki tud valami megoldást? A játékon a legfrissebb patch van egyébként.

Köszönöm a válaszokat ha lesznek, nagyon fontos lenne :)


2014. jan. 19. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Everest nevezetű programmal nézd meg milyen hangkártyád van, majd utána indulhat a keresés az interneten. Annó 3-4 (igen három-négy) napig kerestem drivert a régi alaplapomra egy halom drivert kipróbáltam, mire megtaláltam azt ami nekem kellett.


Ui.: nem hiszem hogy a hangkártyáddal van baj, az általában vagy mindenhol akad, vagy sehol sem!

2014. jan. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem tudom frissíteni. Hiába telepítek fel újat, nem veszi figyelembe. Szóval adott egy 2010 11. hónap verziószámú gépemhez szükséges Realtek HD Audio driver, és ha feltelepítek mást, nem történik semmi. Kiírja hogy indítsam újra, újraindítom, és ugyanaz marad.. ha először letörlöm, újraindítom, visszarakja saját magától. Ha letörlöm, felrakom a frisset, és utána indítom újra, akkor sem történik semmi. Nem igazán találkoztam még ilyesmivel :/
2014. jan. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!