Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows Vista verziót...

Melyik Windows Vista verziót tegyem a gépre?

Figyelt kérdés
Intel Celeron D 330, 2.66GHz,FUJITSU SIEMENS D1740 Alaplap,1270 MB DDR SDRAM ,Intel 82845G/GL/GE/PE/GV Vidikártya 64MB memóriával(Aero nem olyan fontos a számomra.)Tudom mi a többség véleménye, de én szeretem a Vistát.

2014. jan. 19. 19:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
win 7 starterben nincs benn alapból, hogy tudsz hátteret változtatni :)
2014. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Évek óta megoldható benne a hàttérkép változtatása....Kicsit le maradhatál :)
2014. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 P.O.C. ***** válasza:
Ő azt mondta ALAPBÓL nincs benne. A hackelés meg más tészta, azzal nagyon sok minden megoldható.
2014. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá hackelés..
2014. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 P.O.C. ***** válasza:
Csak egy szoftver, ami hack -el. Ugyan ott vagyunk. Majd ha a Windows Updte -ről jön egy hotfix ami feloldja a háttér módosítási tilalmat a Starter -ben, azt mondom ok igazad van ez egy új funkció. De míg külső szoftver kell hozzá, hogy beleavatkozz egy zárt kódba az hackelés akárhogy is zavar téged ez a szó.
2014. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdezö é is szeretem a vistát nekem is kedvenc windows som utálloma win7 et és az xp t is
2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
P.O.C nagyon le vagy maradva maradjunk ennyibe,lehet nem tetszik nekem a 'hackelés' szo,mert semmi kozze a dolgokhoz,de neked annal inkabb tetszik.. :)
2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 P.O.C. ***** válasza:

Hát, ha én le vagyok maradva, akkor rajtam kívül még több millió Starter felhasználó is. De ha már nagy arc vagy, mutass nekem egy cikket, ahol a Microsoft ENGEDÉLYEZI a háttér lecserélést a Starter rendszerben, akkor majd hiszek neked.


Ez most pont olyan mintha csinálnál egy programot, aminek lenne egy olcsóbb Lite és egy drágább Pro verziója, és valami unatkozó idióta rámutatna egy bug -re hogy kell a lite-ből pro -t csinálni pár kattintással. Neked se lenne őszinte a mosolyod szerintem, mert nem úgy hízna a bankszámlád ahogy szeretnéd. A Microsoft is okkal tiltotta le ezt a lehetőséget a starteben, és ha te ezt valamilyen módosítással feloldod az hack-elés, crack -elés nevezd aminek tetszik, lényeg hogy nem legális, mert megsértetted a Licenc feltételeket.

2014. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én eddig minden programot fel tudok törni he meg hekkelni is például nekem van egy advanced system care 7 és egy crack amugy az free de ha crekkelem akkor pro!
2014. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!