Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vista lassan működött, törőlte...

Vista lassan működött, törőltem a szemétkosarat, az asztali ikonok, több mint felét, Aztán a Windows -ban a temp könyvtárból töröltem mindent amit csak lehetett. Most meg 10 perc is kel míg bejön az operációs rendszer. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 14:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos tovább bonyolódik a helyzet. Kiderült, hogy sem a wini háznak, sem a wininek nincs baja. A laptop winin lévő windows, ill. internet explorer összeakad a vistámmal.

Azt javasolták, hogy mentsek le mindent a régi winiről és utána formattálni kell. Csak, hogy én szeretném megtartani a a windows 7 programot. Mit lehet tenni?

2014. jan. 29. 17:14
 12/14 anonim válasza:

Javaslom, egy gépre egy oprendszert tegyél és inkább készíts hozzá rendszer-helyreállító CD-t.

A win7-et kéne megtartani mert ugyan azok a rendszer követelményei mint a vistának, mindkettőnek minimum 1 GHz processzor és 1 GB RAM, tapasztalatból mindkettőnek a duplájára célszerű bővíteni a gépet.

Adatmentés után kétfelé partícionálni, NTFS fájlrendszert válassz mindenképpen(minden adat elveszlik a merevlemezen a partícionálással) a merevlemezt C:(ez legalább 20-30 GB legyen) és D: majd C:-re win 7-et telepíted.

2014. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
"Tetszik tudni van olyasmi is, hogy töredezettségmentesítés (nem a Windows-os vacak beépített programra gondolok, mert az sz*rra se jó)." Akkor melyikre gondoltál?
2014. máj. 2. 14:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó lassú neted van
2014. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!