Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fogja vinni a gépem a hitman...

Scorpioon kérdése:

Fogja vinni a gépem a hitman blood money-t?

Figyelt kérdés

Az én gépem: Microsoft Windows xp professional

2002 es verzió

Számítógép: Intel(R)

Pentium(R) 4CPU 3.00 Ghz

1GB RAM

32 bites.

vagy legalább alacsony grafikan. es meg az hogy jó teljesítményű ez a gép. (kérdőjelet nem rakok)

hitman blood money



CPU: Pentium 4 1.5GHz or Athlon XP equivalent

CPU: Pentium 4 2.4GHz or Athlon XP/64bit Equivalent


RAM: 512MB system memory

RAM: 1GB system Memory


VGA: Direct3D 9 compliant cards supporting pixel shader 2.0 (nVidia GeForce FX or ATi Radeon 9500)

VGA: ATI X800 series, nVidia GeForce 6800 series, or higher video card


DX: DirectX 9.0c

DX: DirectX 9.0c


OS: Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.

OS: Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.


[link]

HDD: 5GB Free Space

HDD: 5GB Free Space


Hang: DirectX 9.0c Compatible Sound Card

Hang: DirectX 9.0c Compatible Sound Card



ODD: DVD-ROM drive

ODD: DVD-ROM drive


Az én gépem: Windows XP 2002-es verzió Pentium(R) Intel(R) 4CPU 3.ghz


Ajánlott periféria: 100% Windows 2000/XP compatible Mouse and Keyboard (Gamepads and controller are not supported)



2014. jan. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
VGA függő a dolog, a többinek elvileg vinni kell nevetve. ha a videokártyád támogatja a dx9.0c-t, akkor már elindul, a minőség is csak a videokártyától függ ebben az esetben, ha jó a kártya akár high grafikán is mehet...
2014. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a videókártyádtól függ, azt nem írtad hogy milyen
2014. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt sajna nem toom. de ha egy tudnátok magyarázni hogy nézzem meg akkor rendbenq. köszi nagyon megkonnyebultem
2014. jan. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!