Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-probléma. Volt már...

Skype-probléma. Volt már nektek ilyen? Tanácsoltok valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Remélem nem lesz túl hosszú.Szóval kezdeném onnan,hogy volt régen az msn és a skype.Nekem mindkét helyen voltak ismerőseim.Mikor az msn megszűnt,akkor a skypera kerültek át onnan az ismerősök.Egy ideig ez működött,de mostanában ez eredetileg msn-ismerőseim nincsenek meg.


Azzal nem tudom összefüggésben lehet-e,hogy volt mikor valami baj volt a bejelentkezéssel,és akkor valami másik fiókba jelentkeztem be.És valahogy azóta nem működik.


Szóval:miért nincsenek meg?Van erre megoldás?Volt már nektek ilyen?Lenne valami tanácsotok?

Előre nagyon köszi a hasznos válaszokat.


u.i.:Arra is gondoltam,hogy küldök annak az 1-2 embernek új felkérést.

De ez nem tudom működne-e.

A másik:nem tudom én rajta vagyok-e az ő listáján?De szerintem rajta vagyok,csak ő nekem nem.


2014. jan. 20. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló! Lehet, hogy ott vannak, csak egy beraktál egy szűrőt: [link]


Ellenőrizd le a kedvemért :)

2014. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja egyébként ez a Partnerlista menüben van :))
2014. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ,ment a zöld. :)

Ellenőriztem a szűrőt,nem igazán változik semmi,csak az,hogy ha ráklikkelek,hogy "elérhető",akkor csak azt az egy embert hozza,aki elérhető.

De ezen kívül semmi nem változik,ha a többire kattintok akkor sem.

Tulajdonképpen mindig ugyanazok mutatja,az előbb említett eset kivételével.

Van olyan fül,hogy "Facebook", "Skype","Összes" meg "Elérhető".A skype funkciónál mindet mutatja.A facebooknál egyet se.Utóbbi nem is meglepő,meg a facebookal nem is kapcsoltam össze a skypeom.Ezért nem mutatja.

A skype-nál meg azért mutat ugyanannyit szerintem,mert mind skypeos,tehát..nincs is máshonnan ismerősöm a program szerint.


Ezt jó hosszan fogalmaztam meg,de részletezni akartam,hátha akkor még jobban tudsz/tudtok segíteni.

Kérlek,írj vissza nekem :)

2014. jan. 21. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
És az nem lehetséges, hogy az ismerőseid egy része letörölt téged, azért nem látod őket a listán?
2014. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én még skypot sem tudok csinálni,állandóan hibát ir ki..
2014. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miféle hibát ír ki, és milyen Windows-od van? A Skype melyik verzióját használod és honnan szerezted be azt?
2014. jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ma 07:19

hülye kérdéseid vannak nagyon..

2014. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Az nem lehet,hogy letörölt,mert annyi sok ismerős azért biztos nem törölt le.


Viszont vannak fejlemények,mert beszéltem az egyik ismerősömmel,aki "eltűnt",az outlookon beszéltünk.Oda is az msn,hotmail,stb. kapcsán mentem.De a lényeg,hogy azt mondja,hogy eddig is az Outlookon keresztül volt fent Skypeon.

Szóval nem "tűnt el" olyan értelemben.Viszont nem tudom miért nincs rajta a skype listámon.Talán azért,mert ahogy mondja,az outlookon keresztül használja a skypeot.

Vagy,nem tudom.


De már ennek is nagyon örültem,hogy újra tudtam vele beszélni.Már ez is óriási haladás.

2014. jan. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!