Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a battlefield 4 et...

Gátbor kérdése:

Megvettem a battlefield 4 et és eléggé laggaol de nem rögtön hanem kis idő elteltével rengetegen irták hogy még nagyon bugos többek közt a lagg is 1 bug?

Figyelt kérdés
Jelenleg i5 ös prcim 4 giga ddr3 ram és ati radeon hd 5870 em van ha laggra jönne valami frissítés jó lenne de a töltés is lassú kb 4 perc mire betölt a gém . Ha vennék mg 4 giga ramot sokat javulna helyzet? Illetve mind1 mijen ramot veszek ezek mellég vagy ugyan olyat kéne?
2014. jan. 22. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

En eloszor is kiportalanitanam a gepet kompresszorral vagy lehet ilyen suritett levego sprayt is kapni. (ha laptopod van, akkor vidd el valamelyik szervizbe, par ezresert megcsinaljak neked).


Utana pedig egy windows csere.

2014. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 giga rammal nem tudom, mit vársz, nekem a bf3 32 slotos szerón játszhatatlan szintet tud elérni, annyira lagos. A legjobb, ha ugyanolyan ramot veszel, annak biztos ugyanannyi áram kell és az időzítése is egyezik.
2014. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat nem laptop asztali a windowst nem akarom cserélni már avgy másfél éves van rajta 1500 giga gém és mentés XD

amúgy hol lehet megnézni hogy milyen ram van a gépben ?

2014. jan. 22. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Leveszed az oldalát és megnézed:)

Everest is kiírja.

2014. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!