Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint tool sai. Honnan szerezz...

GoforWand kérdése:

Paint tool sai. Honnan szerezzek brusht? SOS

Figyelt kérdés
Paint tool saival szeretnék doglozni, és mivel csak nagyon kedvés brushom van, így szeretnék letölteni, de nem tudom, hogy honnan tölstem le! Egyik részt ebben kérnék segítséget. A másik kérdés, pedig hogy zeretném, hogy elvékonyodjon a vége és az eleje amikor húzom azecsetet. Ehez külön brush kell, vagy esetleg le kell tölteni? Ha nem kell, akkor hogyan csináljam, hogy elvékonyodjon az éle?:) (Min size 0%-ra van állítva! De így sem működik!) SOS Hogyan csináljam?!?!:O Esetleg valaki tudna MAGYAR embert, vagy oktatóvideót stb-t hogy hogyan csináljam?:( Nagyon béna vagyok!:/

#Paint Tool Sai #paint brush #sai brush #tool brush #paint tool sai brush #paint tool sai segítség
2014. jan. 22. 17:17
 1/7 tabaki ***** válasza:

Én nem értek hozzá, mivel én csak ingyenes programokat használok, de a Google-találatok közt nincs használható?

[link]

Nem tudom, mivel rajzolsz, de ha nem nyomásérzékeny rajztáblával, akkor lehet, hogy valahol be kell állítanod az ecsetdinamikát, hogy utánozd.

Tutoriál-ügyben megintcsak a Google-t javaslom:

[link]

2014. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen!:)
2014. jan. 23. 17:34
 3/7 anonim válasza:

Szia!^^

Nem tudom, hogy már megoldottad-e, de leírom, hogy én hogyan csináltam.

Nekem ezek az ecsetek vannak meg:

[link]


Ha letöltöd, a telepítése útmutató mellékelve van angolul, de itt leírja magyarul, hogy hogyan kell:

[link]


Én is e szerint adtam hozzá, és minden jól ment. :)

Ha meg már megoldottad, akkor bocsi..

2014. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm *-* Nem oldottam még meg, így kapóra jött :3!! Köszii!!
2014. febr. 21. 13:27
 5/7 zsombor1985 válasza:

hello, nekem is pont ez kéne

néztem az iris hime oldalon de már nem lehet letölteni azokat a brush-okat. valaki tudja mi a gond?

Találtam több brush beállítást a deviant arton és van köztük pár ami nekem is kéne ( kissé homályos elvékonyodó amivel könnyen lehet fűszálakat csinálni) de hiába állítottam be pont úgy, nekem ugyan az a vastag maradt ami nem változik.Ezenkívül csak most ismerkedem aprogival ami lehet gond, viszont valyon az gond e hogy nincs táblám és egérrel szinezek?

2014. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ötös válaszoló! A hármas vagyok.^^

Minden bizonnyal neki azért vékonyodik, mert ő digitális rajztáblával csinálja. Lehet kapni olyat, ami nyomásérzékelő, tehát olyan vastag lesz a vonal, amennyire ő rá nyomja a tollat.

Szóval, neki ezért vékonyodik.^^

Ha te egérrel csinálod, azzal nem lehet. Ha pedig táblával, akkor vagy nem nyomásérzékelő, vagy be kell állítani rajta, hogy vékonyítson.

Szerintem ez lehet az ok. Remélem segítettem^^

2014. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ugyanaz vagyok.^^

Bocsii, elolvastalak végig. Igen az a gond, hogy egérrel színezel. :D

Bocsi még egyszer. :)

2014. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!