Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől fagy meg a számítógép,...

Reflmix kérdése:

Mitől fagy meg a számítógép, majd vonalazódik be a kép vízszintesen és ezután rögtön mért kapok kék halált? (blue screen)

Figyelt kérdés
Problémám az lenne hogy kb 2 éve játszok szinte minden nap Leggyakrabban WoT (World of Tanks) és elég sűrűn szoktam csak úgy kilépegetni ugye alt+tab- al . Nos,valamiért kb 2-3 hete kiléptem nézegetni pár weboldalt közben és utána visszaléptem a játékba (szintén alt+tab) Váltottam volna tankot és megfagyott a gép /játék szóval hallottam hogy felpörög a számítógép de semmire sem reagált,újraindítottam. Sajnos azóta már szinte mindíg bármilyen programot elindítok megfagy a számítógép teljesen, szóval nem reagál semmire DE az asztalon a Widget-ek valamiért NEM fagynak és tudom is húzogatni őket . De miután megfagy a gép kb 15 perc mulva látom hogy kezdene kijönni a "fagyás" ból akkor bevonalazódik a kép vízszintesen és rögtön kék halál, újraindúl a gép. Mi lehet a gond ? Fontos lenne nagyon !

2014. jan. 22. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a videokártyád beadta a kulcsot...
2014. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, igen én is gondolkodtam rajta mostm ár bizonyára az a hibás ...
2014. jan. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!