Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 utorrent probléma....

Windows7 utorrent probléma. És még írok ide egy kérdőjelet mert szemétkedik az oldal?

Figyelt kérdés

Meg lehet csinálni azt, hogy az utorrent-nek a statisztikáját (össz. le/feltöltés, össz. arány, stb.) átmásolni egyik op. rendszerről a másikra, hogy megmaradjanak az eredmények (xp-ről xp-re csináltam ilyet), meg is van a mappa amit át kéne másolnom, csak nem tudom, hogy hova.

XP-n a sajátgép->helyi lemez->felhasználók->documents & settings->fiók neve->applications data-ban volt, de win7-et nincs ilyen.


2009. dec. 3. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
applications data van a Windows 7-en. Nekem múltkor egy csomag oda akarta magát kicsomagolni, de igazából én se találtam meg. Szerintem rejtve van.
2009. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden windowson az %appdata% környezeti változó jelöli a könyvtárat. Csak írd be a futtat menübe, és az explorer megnyitja a mappát.
2009. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, kösz.
2009. dec. 4. 11:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, bemásoltam, de valamiért nem akar visszajönni a statisztika.

Létezik, hogy azért, mert 1.8.4 volt a régi utorrent-em, most meg az 1.8.5-öt telepítettem fel?


Vagy csak a torrent fájlokat kéne átmásolnom, a doc meg az ilyeneket nem?

2009. dec. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!