Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy mától a Mozilla...

Miért nem megy mától a Mozilla Firefoxom? Azt írja ki, , hogy probléma az oldal betöltése közben.

Figyelt kérdés
Egyetlen oldalt sem jelenít meg, pedig már újra is telepítettem. IE-vel pedig minden megy...
2010. dec. 10. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentem a Firefox jó ,én jelenleg is azt használom,a hiba Nálad van.
2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uninstall nem elég, az asztali ikon törlése se, mindenhová beírja magát. Vezérlőpult/Programok telepitése, törlése, innen töröld. Aztán töltsd le az újat innen. Én a frissitéssel jártam rosszul tegnap este, utána el se indult,törölni is csak Csökkentett módban lehetett. Az új 3.6.13 működik.

[link]

2010. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ, hasznos volt.

Bár azt hiszem, valami vírus lehetett. Lefuttattam egy kémprogram és féregirtót és most ismét megy...

2010. dec. 10. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Firefox legújabb frissitése okozhatta. Nem ajánlatos frissiteni, jobb az új.
2010. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Futtasd le a Ccleanert, ha nincs, innen letöltheted: [link]
2010. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
CCleanert éppen most szedtem le a gépről, mert törölte az előzményeket (a korábban látogatott weboldalakat), és a felhasználóneveimet sem írja be azóta automatikusan a Mozilla!
2010. dec. 10. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna leszedni a Ccleanert, csak beállítani, azt szedi le, amit bejelölsz neki. Mindig mindent be kell állítani. A Mozilla Firefoxban is Eszközök/Beállítások: elmenti és megőrzi a jelszavakat, sütiket stb., vagy kilépéskor törli.

Vagyis még egyszer: Eszközök/Beállítások/Adatvédelem.

2010. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!