Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet iso fájlt kibontani...

Hogy lehet iso fájlt kibontani windows 7en?

Figyelt kérdés
Én a daemond tools programra gondoltam, de nem tudom kezelni, soha nem használtam még olyat. Melyik verziója kompatibilis a win7el? Linkelnétek légyszi? Ée elmagyaráznátok hogy kell vele kibontani? Pendriveról szeretném a GTA4et felrakni a gépre.
2014. jan. 26. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A legfrissebb.
2014. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

A Daemon Tools Lite mindegyik verziója fut Windows 7 alatt.

De nem ajánlom a használatát, mert kémkedik a kis csúnya:

[link]


A Virtual CloneDrive remek alternatíva, ugyan nem tud magyarul, de kicsi fürge, nincs tele reklámszeméttel, mint a többi hasonló program. Én már vagy 3 éve azt használom, eddig hibátlan.

2014. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van az ország fele börtönben,igaz?

Mivel hogy az IP-k változnak ezért sok értelme ennek nincs,és ráadásul ezt a hírt kizárólag csak ez a blogger terjeszti. Visszatérve a virtuális meghajtókra,nem más mint a fizikai DVD meghajtó.Ha beleteszed az ISO file-t olyan mintha beletennéd az olvasóba a lemezt a többi már ugyanaz.Ha esetleg többlemezes a cuccod és kéri h. helyezd be a következő lemezt elég csak megnyitnod a következő ISO-t és megy minden tovább. Tulajdonképpen arra való h. ne kelljen kiírni minden "letöltött" anyagot lemezre.

2014. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Az igazságot mindig a kis eldugott oldalak, blogok terjesztik. A nagyobbak inkább eltusolják. Kicsit elkanyarodva a témától, ez pont olyan, mint a FIDESZ média általi agymosása. Nyomatják a hülyeségüket az eredménnyikről, közbe valójában szart se érnek. A múltkor láttam az M2 -n egy interjút az ellenzékkel, a riporter egyenesen befolytatta a szót szerencsétlenbe, pedig nagyon sok igazságot elmondott a valós problémákról.


De még ha nem is igaz a hír, nekem akkor is meggyűlt a bajom a D-tools -al, majdnem minden bekapcsolásnál megjelent valami licence checking ablak ami nem akart eltűnni, csak ha kiléptem a D-Tools -ból. A Virtual CloneDrive meg ugyan azt tudja, de kevesebb mint 1 MB a telepített mérete, nincs agyonszemetelve mindenféle hülyeséggel. Akkor meg miről beszélünk.

2014. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez itt nem a politikai rovat.Nem azt mondom hogy lehetetlen csak azt hogy egy forrásból származó információ ne legyen mérvadó.Rajtad kívül egy pár millióan használják gond nélkül hogy neked nem sikerül azt nem kommentálom.

Ha fölraksz egy nyomkövető blokkoló progit akkor megtudod hogy kik azok akik infót gyűjtenek mindenkiről még egy böngészés alkalmával is.Azok ellen háborogj,és egy jó tanács, ha nem tetszik a rendszer csinálj forradalmat.

2014. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Most nem tudom mit lovagolsz ezen ennyire. Te a Daemon Tools -t favorizálod megértettem. Végül is mindenki azt használ amit jónak lát, ez egy szabad ország. Én a cikktől függetlenül is azt tartom, hogy a Daemon Tools -ból a 3.47 verzió után egy hulladékot csináltak. XP-s gépekre még mindig a 3.47 -est telepítem és használom, de az ugyebár nem kompatibilis az annál újabb Windowsokkal.
2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!