Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 kamera miért nem megy?

Windows 8 kamera miért nem megy?

Figyelt kérdés
Feltettem a laptopomra a windows 8-at. Nézegettem, telepítgettem viszont a kamera programot sehogy se tudtam működésre bírni. A laptopba nincs beépített kamera, viszont van egy régebbi A4 tech-es webkamerám, felraktam a drivert és ad képet, a skype-ban is működik, kipróbáltam a droidcam-ot is, wifi-n és adatkábelen is, az is ad képet a progiban meg a skype is működik vele, viszont a windows beépített kamera alkalmazásával egyik se működik. Van az áruházban egy Ball Strike nevű játék, felraktam de mikor elindítom kiírja hogy nem jön kép a webcameráról. A játék beállításán belül kilehet választani hogy melyik webcam legyen, de nincs a listában kiválasztható kamera. Valami driverel lehet probléma, vagy régiek a kamera softwarek? Mondjatok létszi valami ötletet. Köszönöm előre is!

2014. jan. 26. 16:58
 1/2 anonim válasza:
hasonló problémám van nekem is..:( Asus K50IJ laptopom van windows 8.1 es rendszerrel..van beépitett kamerám,skypehoz tudom is használni de másra nem.van egy kamera alkalmazás és kiirja,hogy csatlakoztassak egy kamerát.NEKEM IS DRIVER HIBA LEHET ,de nem tudok letölteni semmit mert egyikse kompatibilis wind8 cal :(
2014. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a baj :D skypehez mindenhol jó,de ha csak fényképezni akarok vele,belép,felvillan a led,és ki is lép.
2016. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!