Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani másik...

Hogy lehet beállítani másik fényképnézegetőt alapértelmezettnek? Vagy azt esetleg hogy állíthatnám be, hogyha ráklikkelek egy képre, mindig kérdezze, mivel akarom megnyitni? Hogyan tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Egy kép van (bmp) kiírja, ha ráklikkelek: formátuma nem támogatott v nem rendelkezek a win képmegjelenítő legújabb frissítésével, és itt például föl se ajánlja, hogy esetleg mással megnyithatnám. Most meg megnyitottam a Windows Fotótárat, hogy esetleg innen megnyitnám, de itt nincs is köztük:O


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. jan. 26. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Windows intéző, képen jobb egérgomb, társítás, jobbra nyíl, alapértelmezett program választása.


Ehhez a formátumhoz akkor már ki tudod választani, ezt meg kell csinálni, mindegyiknél, ahol gondod van a megnyitással, bmp-nél, jpg-nél, tiff-nél stb.

2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most amúgy akkor beállítottam ezt a fotótárat, de itt meg most azt írja, hogy a fájl megsérült. Ilyenkor mi a teendő? Zöld kéz az megy amúgy az 1. válaszra.
2014. jan. 26. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes az XnView-et használni, az mindent megnyit.
2014. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!! A sérült fájlokat is megnyitja? Am, menne a zöld, csak valamiért nem müxik:S:S:S:S, majd utólag valamikor!!:)


Szóval a sérültet is tényleg?

2014. jan. 26. 22:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik leírás alapján, de még nem tudtam letölteni, mert valami itten zabálja a memóriát :/ Amúgy találtam egy ilyet is:) hvg.hu/tudomany/20110816_filerepair
2014. jan. 26. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld a 3-asra is!!:)
2014. jan. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!