Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném frissíteni a telefon...

Szeretném frissíteni a telefonomon az androidot, de nem talál hozzá újjat, pedig már rég kijött :/ Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
XPeria U-m van. Jelenleg 2.3.7-es android van benne, szeretném frisíteni a 4.0-ásra (mivel 4.1-es nem jön ki hozzá :S). Elkezdtem a frisítést de ismét csak a 2.3.7-est rakta fel :S miért nem találja a 4.0ásat ? :S (Sony PC Companionnal frisítettem)

#frissítés #Xperia #Android #hogyan frisítsem androidot telefonomon #u sony
2014. jan. 28. 08:15
 1/7 CspCsj ***** válasza:
2014. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem magyaráznék sokat, a PC Compainon nem jó, a Sony Update Service-el tudsz rendesen frissíteni. Viszont, ha az egyik nem megy, nem fog menni a másik sem, itt jön képbe a Flashtool. Ezt picit nehezebb kezelni, ezzel már fel tudod tenni az új rendszert, ha pedig mégsem tetszene, újratelepítheted vele a régit.
2014. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem :) és a Flashtoolról tudnál irni pár szót ? hogy is kell azzal pontosabban :S
2014. jan. 28. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Használd a képzelőerőd, vajon mire gondolhatok? Írjuk le együtt: Google! :D
2014. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom...tudom....de néztem,hogy kellene..letöltöttem (EMMA), de regisztrálni kell rá... reg. sikeres azt írja,de előbb aktiválnom kell emailen....de oda nem jön meg az email :S próbáltam már freemailesre és gmail-esre is...

egy másikat is letöltöttem...de ott nem akarja hozzáadni telómat... kikapcsoltam, rátettem usbről és nyomtam a hangerőgombot de semmi :S

valami ötlet ? :/

2014. jan. 28. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni nem Flash Tool kell hanem Flashtool, egyben. Az előbbi a Sony eszköze nyitott bootloaderes telefonokhoz, valószínűleg ezért kell regisztrálni. A második egy Sonytól független program a Sony telefonok frissítéséhez. Nem kell regisztrálni, csak letölteni a programot és a telefonhoz való romot. A telefont fel kell ismertetni a programmal (hangerő le és csatlakoztatás, előtte a C:/Flasthool/Drivers mappából az U-hoz való drivert feltenni), majd lehet frissíteni amihez már találsz leírást a neten. Nem nehéz, néhány pipa és kattintás meg 5-10 percnyi várakozás és kész.

[link]

Kerestem hozzá romot is: [link]

2014. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :P Nagyon sokat segítettél, végre sikerült :P
2014. jan. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!