Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word 2007-ben csak nálam van...

Word 2007-ben csak nálam van ilyen probléma?

Figyelt kérdés
Nagyban írok, a kurzor meg gondol egyet, és átugrik máshová, aztán persze törölgethetek vissza. Máskor meg amint új sort kezdenék (enter nélkül), írom a semmit, mert nem jelennek meg a szavak, csak kb. fél sor után (pedig ott vannak). Nem is lenne ezekkel olyan nagy baj, de mivel sokat és gyorsan írok, elég idegesítő.
2014. jan. 28. 08:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, laptopon írok, de nem érek a touchpad-hez. Az asztalin nem tudom kipróbálni, mert korábbi Office van, az jó. Ja, és más programban nem csinálja ezt, pl. itt se, ha kisregényt kezdenék írni.
2014. jan. 28. 08:49
 2/3 Turismo ***** válasza:
Mindenképp a touchpad lesz a hibás én velem is sokszor fordult elő.. :D De utána gondolkodtam :P Egyébként azt is próbáld meg, hogy egy másik Office csomagot teszel fel ,de amúgy tuti touchpad lesz a hiba
2014. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, letiltottam a touchpad-et, bár így meg idegesít az a narancssárga led. :D Meglátom, fennáll-e a hiba továbbra is.
2014. jan. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!