Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG 2014 telepítési probléma?

AVG 2014 telepítési probléma?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az AVG 2014-et,de valamiért ezt hozza ki ha telepíteni akarom,nem értem miért,másnak teljesen jól működik.? [link]

2014. jan. 29. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az van általában, hogy a telepítő egybe van csomagolva egy vírussal. Kibontja a vírust és önmagát a temp mappába, de a telepítőhöz szükséges fájlokat elfelejti kibontani.


Olyan programoknál, amik nem igényelnek egyéb fájlokat, jó álca, mert a vírus telepítése után indítja a temp mappába kicsomagolt eredeti fájlt is, és a felhasználónak fel se tűnik semmi. Itt viszont egyes fájlokat nem rakott mellé, és ezt hiányolja a telepítő.


Valószínűleg máris fertőzött vagy, kezdj aggódni!


Egyébként megbizonyosodhatsz a dolog igazáról, ha 7-zippel megnyitod az exe fájlt, és máris látni fogod, hogy ott van benne a vírus telepítője és a (hiányos) programtelepítő is.


Legközelebb elkerülheted a problémát, ha a torrentoldalról csak a kódot használod, a vírusirtót meg a gyártó honlapjáról szeded közvetlenül.


Most viszont másik gépen tölts le és írj ki egy Kaspersky Rescue Disc-et, és arról bootolva a gépet takaríts, és reménykedj, hogy nem történt akkora kár, hogy újra kelljen telepíteni a rendszert.


Egyébként torrentezésnél meg alapszabály, hogy csak "megbízható" oldalról és megbízható feltöltőtől szabad tölteni. Pl. TPB-ről és halálfejes feltöltőktől. Illetve nyilván vegyél meg minden programot eredetiben... :)

2014. jan. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ,megpróbálom :)
2014. jan. 29. 01:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a hivatalos oldalról de ugyanaz történt.Feltelepítettem az AVG 2013-at és azt frissítettem 2014-re,tökéletesen működik.
2014. jan. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!