Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64 bites op rendszert le...

64 bites op rendszert le lehet tölteni? Vagy ahoz uj gépet kell venni? (32 bitesem van és a 4 giga ram helyett csak 2,67 van)

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell új gép... Ejnye bejnye a kalózszoftvereknek, de le lehet tölteni, csak mindig nézd meg, hogy az x64 benne legyen anevében.
2014. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Innen tudsz letölteni 64 bites operációs rendszert, ez garantáltan használni tudja majd mind a 4GB ramodat:


[link]

2014. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

Nehogy már 9.10-es Ubuntut sózzál Kérdezőre! A naprakész hosszútávú a 12.04-es:

[link]


Továbbá:


Linux Mint:

[link]


Manjaro Linux:

[link]

2014. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9.1-est használom a második gépemen a mai napig, ezért egyből azt vágtam rá, egyébként remélem te sem gondolod komolyan hogy a Linuxra irányult a kérdése. Megnyugtathatlak biztosan nem fogja ezeket letölteni :)
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk.. Aki linuxot használ otthon az mazoista..:D

Kalóz oldalakon keresgélj (pl. ThePirateBay v Ncore)

2014. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kell a kakinak linux xd nekem windows kell :d
2014. jan. 29. 21:38
 7/7 tabaki ***** válasza:

@ 19:36:

Nyugi, egy percig se gondoltam komolyan, csak ha már Kérdező feladta a magas labdát, gondoltam, ne mondhassa később, hogy nem kapott rendes tippet -- nyilván téged is ez motivált.


@ 20:49:

"Aki linuxot használ otthon az mazoista..:D"

Indokolt a szmájli, ez csakugyan nagyon mulatságos vélemény.


@ Kérdező:

"kell a kakinak linux"

Köszike a kendőzetlen véleményt rólam. Egy ideje valóban búcsút intettem a belassulásnak, töredezettségmentesítésnek, vírusoknak, amelyek nélkül a hedonista 20:49 szerint merő kín az élet. Rongy ember vagyok, mi tagadás, amiért cserbenhagytam a nagy tesót.

2014. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!