Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom bekapcsolni a...

Hogy tudom bekapcsolni a windows tűzfalat?

Figyelt kérdés
1 éve megvettem az eset smart security-t, és akkor ki is kapcsoltam a windows tűzfalat, viszont most be szeretném kapcsolni (mert lejárt az eset licenszem), viszont mikor a vezérlőpult->tűzfal menüben vagyok, akkor ott bal oldalt a speciális beállítások fülön kívül az összes félkövérrel van, és nem enged rákattintani (ahol be lehetne kapcsolni magát a tűzfalat). A tűzfal kezdőlapján meg azt írja, hogy ezeket a beállításokat a smart security végzi, de ott meg ki is kapcsoltam a tűzfalat, szóval az biztos nem végzi. Ötletek? Win 7-em van btw
2014. febr. 2. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Előbb távolítsd el az ESET-et, pl. a CCleaner-rel. Utána nézd meg a tűzfalnál, változott-e.
2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!