Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok lejátszani ....

Miért nem tudok lejátszani . Avi fájlt? Biztos hogy jó a fájl, de csak a hangját tudom lejátszani.

Figyelt kérdés
windows 7, windows media player, video, videó, médiafájl, lejátszás, probléma, hiba, informatika, számítástechnika, fájl, szoftver, program

2014. febr. 2. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

codec pack szükséges


[link]

2014. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Codec pack nem szükséges. Azzal csak rontasz a helyzeten. Használj VLC-t, ahhoz nem kell codec pack sem...


[link]

2014. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

h*lyeség, én is codec packot használok, így az összes lejátszó letud játszani mindenféle videófájlt.


vlc meg gagyi.


nyugodtan szedj le codec packot, nem lesz semmi baja a gépednek és sokkal egyszerűbb meg jobb.

2014. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

akkor olvassál:


[link]

2014. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom. Egyébként fogalmam sincs mi lehet a probléma, VLC-t Winamp-ot meg még néhány lejátszót is telepítettem, nem működik. Másik gépen ment. Öcsém gépén nem, ott a sony vegas sem ismerte fel. Próbáltam konvertálni Freemake-kel és FormatFactory-val. A codec-et megprópálom.
2014. febr. 2. 13:24
 6/26 A kérdező kommentje:
Háááát.... szép a hangja, de kép még mindig nincs.
2014. febr. 2. 13:27
 7/26 A kérdező kommentje:
Nincs egyéb ötletetek?
2014. febr. 2. 13:30
 8/26 anonim ***** válasza:

túl van lihegve a codec pack

nekem még sosem okozott semmi kárt

2014. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ennyi erővel 1 játék vagy sima program is elcseszi a gépet.


nyugodtan szedd le a codec packot, nem lesz semmi baja a gépnek, ezek csak falra festik az ördögöt

10 éve van számitógépem és 10 éve használok codec packot, de semmi gondom nem volt vele, max telepítésnél 1-2 hiba de felraktam helyette másikat, illetve 1x vírus, de szintén lecserélem.


azon kivűl flottul ment, nem lassult le a gép, nem tett benne kárt és hasonlók, avi fájlt meg aki csinálta szintén codec packos géppel tette.


de ha neked nem ér meg 0,01% kockázatott a lejátszás akkor ne is használj számitógépet, de főleg internetet ne, mert bármelyik honlapra felmész, regizel, rakás adatot lenyúlnak, simán vírus mehet a gépedre és stb

2014. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
MIÉRT CSAK a hangot hallom?
2014. febr. 2. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!