Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Odin nem ismeri fel a Samsung...

Odin nem ismeri fel a Samsung Galaxy mini-t driverrel sem de miért? Win7

Figyelt kérdés
Új romot szeretnék rá rakni, és nem ismeri fel semmi áron sem az Odin. Drivert raktam fel, Kies nincs fent, de sehogy nem ismeri fel. Alaplapi USB-re van dugva. Másik gépen sem ismeri fel
2014. febr. 2. 14:33
 1/7 A kérdező kommentje:
természetesen Download modban sem.
2014. febr. 2. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
KIES nélkül?
2014. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kies zavarja az odint.

de amikor fent volt a kies sem ismerte fel.

2014. febr. 2. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

KIES nélkül az androidot nem ismeri fel a Windows. Ezért telepíti a mobilokra, tabokra a Samsung.

Ha nem kompatibilis az Odinnal, az más kérdés.

2014. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cyanogenmod-ot szeretnék felrakni. Az odinnal kompatibilisnek kell lennie, odin 4.38 a gép felismeri a telefont simán de a odin már nem.
2014. febr. 2. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy fellehet úgy is rakni a recoveryt és a cyanogen mod-ot hogy nem odinnal hanem a memória kártyára rá másolni és a sima recoveryből felrakni a cwm recoveryt, utánna az új recoveryvel a cyanogenmod-ot update from sdcard opcióval?
2014. febr. 2. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
igen elvben a zip fájlt lehet updateolni, jártam már hasonlóan csak én rootolni akartam, aztán ugyanígy oldottam meg szereztem egy superuser patch-et és végigcsináltam az általad leírt műveletet.
2014. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!