Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Szisz19991121 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni, hogy honnan tudom letölteni androidra a play áruházat? Ugyanis samsung galaxy ace-m van és be volt törve a képernyője, és szoftvert kellett rajta frissíteni, várom a válaszaitokat.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 21:50
 1/3 anonim válasza:

Ha van olyan progi hogy "Market", akkor ha ott asszem ha letöltesz egyszer akkor abból lesz a Play Áruház.

De ha nincs market akkor itt van link a Play Áruházhoz: mediafire[pont kom]/download/h669cym6yzp1fth/com.android.vending-1-DL.apk

2014. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sikerült!:) volt market-em. köszönöm szépen:)
2014. jan. 21. 20:47
 3/3 anonim válasza:
1 kérdés ha betört a képernyője attol minek szoftverfrissités? vagy csak fehér képernyőt mutat már bocs hogy így rádtámadtam ezzel a kérdéssel csak nekem is van egy teló csak a érintő képernyője van betörve és a belső képernyője jó csak fehér képet mutat amikor bekapcsolom a telefont attol hangja van !
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!