Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a merevlemezzel?

Mi a baj a merevlemezzel?

Figyelt kérdés
Most vettem új merevlemezt átraktam a régi helyére és mikor akarok rendszert rakni rá újraindul a gép.Próbáltam már Xpt Ubuntut de 1ik sem megy fel rá Xpnél a partícionálásik eljutok és ott ujraindul...:S
2009. dec. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

zsír új a vinyó? vagy esetleg használtan vetted? ugyan az a csatoló felület vagy eddig ide volt és most sata?

vagy fordítva.? táp milyen? és alaplap tipusa is sokat segítene

2009. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen formázd le, ne lassú hanem teljes formázással, aztán, jumpert nézd meg lehet azzal is baja lehet, hát más ötletem nincs, inkább gyorsan vidd vissza.
2009. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
haveromtól vettem de nála mikor elhoztam működött.most aztmondta eljön jövő7en megnézi csak nekem szükségem lett volna rá Intel alaplapom van.350es mercury táp
2009. dec. 6. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor vinyó hiba hibás szektror vagy szar formázás.

tedd be egy másik gépbe formázd le és mennie kell de ha ujra indul lehet hogy ram hiba ilyen volt már velem is.

próbáld meg azt hogy ha csak egy ramot hagy bent és ugy próbáld meg.

2009. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a régi vinyóm meg működik most is arról írok
2009. dec. 6. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
hmmm. csinálj mem testet.
2009. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és miben segít a memóriateszt??
2009. dec. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!