Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy SSD-t, de még...

Vettem egy SSD-t, de még lassabbnak tűnik a gépem mint a merevlemezzel, miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A vaterán vettem egy használt SSD-t, még van rá garancia.

Megcsináltam rajta az optimalizálást, kikapcsoltam az indexelést.

Viszont nekem már ott gyanús a dolog, h optimalizálásnál bizonyos helyeken fenn akad egy jó időre. És nem tűnik el mindenhonnan a piros rész. Remélem lesz olyan akinek már van, volt SSD-je és érti, hogy mi is lehet ez, előre is köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

"vettem egy használt SSD-t.."

bizony komám, csőbe húztak téged!

lepasszolták neked az agyonhasznált hibás vackot, jó pénzért.

2011. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a garancia nem terjed ki az e fajta hibákra?
2011. jan. 1. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nincs megrongálva a burkolat, ÉS minden csomagolás megvan, ÉS a garanciapapír le van pecsételve blokkal együtt, ÉS nem érte ELEMI KÁR (villámlás, árvíz), na akkor garanciális.


ugyanis egyszerűbb a szervizben azt mondani, hogy villámcsapta, vegyen a vevő újat, mert a javíttatása tízszeres áron van.

2011. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen a válaszokat. megkeresem a gyereket akitől rendeltem, még várok egy-két órát tegnap csak szilveszter volt, aztán felhívom.
2011. jan. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!