Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD GHOSTS probléma?

COD GHOSTS probléma?

Figyelt kérdés

Eredeti játékról van szó, és ugye az 1. DVD a steam-et telepíti fel, és ott regisztráltam a játékot. De utána nem is telepítette tovább a dvd-ről, nem kérte a másik dvd-t sem. Elkezdte inkább steam-ben letölteni a frissítést, de ugye single player-t és multiplayer-t külön jeleníti meg, és mindegyikre frissítést tölt le. Single player-rel már végzett, most csinálná multi player-t de 13 órát ír míg végez..

Nálatok is így volt? Amíg nem végez multival, addig nem enged játszani single player-rel. De néztem és már fel van telepítve a játék gépre... De hogy ha nem is telepítettem fel.. Katasztrófa sz.r ez a steam, ha így működik.


2014. febr. 2. 18:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Senki nem vette meg a játékot? Nagy a csend.
2014. febr. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!