Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a Windows update!...

Kisgomb kérdése:

Nem működik a Windows update! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A Windows telepítése után megpróbáltam elindítani a Windows Update-et frissítések keresése végett. Rákattintottam a "check for update" gombra, erre azt írta ki, hogy nem lehet elindítani a windows update-et, mert nem fut jelenleg a szolgáltatás. Indítsam újra a gépet. Ezt megtettem, de változás semmi. Megnéztem, a szolgáltatás fut. Mi lehet a baj? Kellene, mert a magyar nyelvi kiegészítést csak így lehet leszedni, és az kellene nagyon.

2014. febr. 3. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy Windows 7-ről van szó!
2014. febr. 3. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Valódi licenszes a Windows7? Ha nem és rossz a törés, akkor nem fogadja el eredetinek.
2014. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, de a számítógép tulajdonságainál megjelenlik az Eredeti windows logó.
2014. febr. 3. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a Windows7 frissitési szervere viszont kiszúrta, hogy nem eredeti. Kapcsold ki az Automatikus frissitést, töltsd le ezeket Internet Explorerrel.
2014. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honnét tudom letölteni Internet Explorerrel? Megpróbáltam megkeresni a nyelvi frissítést, de mindig a windows update-re vezényelt vissza.
2014. febr. 4. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress rá itt:

www.microsoft letöltőközpont.hu

[link]

2014. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!