Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Update!?

Windows Update!?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire jo hogyha egy olyan windowsot toltok le amibe már a frissitések benne vannak.

Mennyire fontos a Windows Update.

(Hardcore Gameres vagyok tehát nekem nagyon fontos hogy minden 10 percbe ne kapjak fagyást meg egyéb hujeséget)



2014. jan. 8. 14:30
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha olyan telepítőt használsz, amikbe bele vannak integrálva a kb. ugyan annyi bugot csinálhat, mint ahányat kijavít. Nekem pl az egyik kifagyott ha beléptem az energiagazdálkodáshoz, meg nem működött az automatikus indítás, mikor betettem egy CD -t pl.

De ha alap Windows -t telepítettem gyárilag integrált SP -vel, és utána Update -tem a többi hotfix -et, akkor nem volt ilyen hiba.

Játékos szempontból mindegy. Általában csak biztonsági hibákat javítanak. Fatális hibákat, vagy olyanokat amik teljesítmény csökkenést okoznak, csak ritkán.

Régebbi gépeket még jól be is lassít a Windows Update.

2014. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a gyors választ. :)
2014. jan. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!