Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-pal kapcsolatban?

Skype-pal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valami régebbi verzió kellene, ami nem frissíti magát. Nem kellenek extrák, csak beszélgetésre használnám.

2014. febr. 3. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Beállításokban ki lehet kapcsolni a frissítést.
2014. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem viccből csinálják a frissítéseket
2014. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Semmilyen skype-om nincs, így nehéz lenne kikapcsolnom rajta bármit is.

A régi gépemen volt, az nem frissített sosem, és mégis működött 5 évig, vagyis kb ennyit a frissítés hasznosságáról.

2014. febr. 3. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Összegúgölsz magadnak egy régi verziót, letöltöd, kihúzod a hálózati kábelt a gépből, telepítesz, kikapcsolod a frissítést, és voliá. Máris botnet tagja leszel 10 percen belül...
2014. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jól hangzik, csak kissé hülye vagyok az ilyesmihez. Csak felhasználó vagyok.

Amiket találtam, azok vagy nem kompatibilisek a gépemmel, vagy automatikusan frissíteni akarnak(fognak).

Konkrét verziót tudsz mondani?

Ez egy Dell laptop, 2 éves, Windows 7 van rajta.

2014. febr. 3. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
De légyszíves mondd már meg miért nem jó a friss verzió?
2014. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert jelentősen lassítja a gépem működését(amíg le nem szedtem a programot), ezenkívül kellett neki kb 15 perc, amíg bejelentkezett.
2014. febr. 3. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Az baj. Ha olyan lassú a gép, akkor mit keres rajta windows 7? Az én P4-esemen 2-3 másodperc alatt elindul a Skype, és ennek is túl nagy falat a 7.
2014. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a hiba nálad van, nekem kb 2 másodperc az egész.

Ne használj régebbi verziót mert csupa vírus lesz a géped. 2014-et írunk, értem, hogy pénz és hasonlók, de ha mosógéped van amin a Skype se fut (nagyapám régi P4-esén villám) akkor fejlessz gépet.

Egyéb esetben tudom még javasolni az msconfigban a fölösleges dolgok indításának kikapcsolását, felesleges szolgáltatások elállítását, vírusirtást, ccleaner futtatását, végső esetben ha már öreg a rendszered (fél-1 évnél idősebb) windows telepítést

2014. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, hülye vagyok a géphez, csak használom.

Azért Windows 7 van rajta, mert ezt rakta rá annak idején a szaki.


Nem pénz kérdése, csak nem értem azt, hogy akkor miért működött jól a skype 1 éve, aztán a folyamatos frissítésekkel egyre lassúbb lett, így végül letöröltem.

Mondjuk azt túlzásnak tartanám, hogy két évente vegyek új gépet, hiszen most skype nélkül tökéletesen működik.

2014. febr. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!