Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy Lenovo G500...

Most vettem egy Lenovo G500 as laptopot, és van vele egy olyan problémám hogy rajta van a freeDOS 123. Nos a probléma a következő, nem tudok a biosba belépni eképpen nem tudom a windowst, se telepíteni, valakinek esetleg van ötlete?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 19:26
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Pár újabb Lenovonál felcserélték a funkció gombokat és multimédiás gombokat. Tehát ha a funkciógombokat akarod használni, az FN billentyűt is nyomni kell hozzá. Vagyis az FN+F2 (vagy FN+F1) -vel lépsz be a BIOS -ba, FN+F12 -vel a boot menübe.
2014. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a probléma azoknak írom akiknek hasonló a baja, egy pillanatra mikor fel villan a lenovo logó kezdjék el nyomogatni az fn+f2 gombot és meg lesz a bios ^^ :)
2014. febr. 3. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár már tárgytalan, de leírom. A bekapcsoló gomb mellett van egy gomb (lenovo gomb, egy visszaforduló nyíl van rajta) amit ha megnyomsz kikapcsolt állapotban, akkor a gép elindul és alapból a bootmenübe lép. ;)
2014. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Jó hogy leírtad, nekem ez új infó! Köszönöm! :)
2014. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!