Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le töltöttem egy játékot, a...

Tomi2589 kérdése:

Le töltöttem egy játékot, a Devil May Cry-t, és hiába próbálom inditani nem indul. Rendszergazdaként is ki próbáltam. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is melyiket szedted le? Van egy pár része.

Crack, directX, Microsoft Visual C++, ezeket ellenőrizd.

2014. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz a választ, de ellenőriztem mindent amit mondtál és minden meg van, ennek ellenére nem indul. A Devil May Cry (DMC)-t töltöttem le, nem 4est nem 5öst, hanem a DmC-t. Talán fontos még, hogy a játék alapkövetelménye hogy a Steam fusson.Valahol máshol lehet a gond, ha tudsz segíteni, azt nagyon meg köszönöm.
2014. febr. 6. 21:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi már megint hülye vagyok. Utánna néztem, és ez a DmC 5-ös :D
2014. febr. 6. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit ír ki? Nem kell hozzá steam, mert van cracked. Én már rengetegszer telepítettem ezt a játékot mindenfajta kiegészítővel, és semmi problémám nem volt. Jó helyre másoltad a crack-et? Binaries Win32 mappában van a crack-ed?
2014. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem ír ki semmit inditáskor. A crack a játék főkönyvtárába van másolva, szerintem az jó helyen van.
2014. febr. 7. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg van hozzá a géped? Igaz, ehhez nem kell egy nagy gép. Ncore-n fent van, én onnan szedtem le, és rendesen megy. 2 fájl van neked a crack mappában, és mikor átmásoltad azokat, akkor kellett valami felülírnod?
2014. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gépem meg van hozzá, én nem nCore-ról hanem Diablotorrent- ről töltöttem le. A crack-et amikor át másoltam ki adta azt a kis ablakot,és ott az áthelyezés és csere-re mentem, úgy mint minden más játéknál.
2014. febr. 8. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, hogy mi a gond vele. El kellene, hogy induljon. Vírusírtód nem szólt bele véletlenül, és a crackből valamit kiszedett? Thepiratebay oldalon fent van ez a játék, szedd le és próbáld meg azt is. Nem veszítesz vele semmit sem. RELOADED verziót szedj le.
2014. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Újra bele tettem a cracket, de úgy, hogy ki kapcsoltam a vírusirtót és mot már el indul. Köszi a segitséget, fut rendesen, nem akadozik.
2014. febr. 8. 18:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :)
2014. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!