Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy cs:go cd kulcsom amit...

Van egy cs:go cd kulcsom amit tudok. És van egy steam accountom amin beaktiváltam és azt meg nem tudom. Nem tudom semmi féle képpen visszaszerezni (egész nap próbáltam). Valahogy nem lehetne megoldani hogy más accountból is beaktiváljam?

Figyelt kérdés
Vagy valami más opció? Nagyon fontos lenne mert nem szertenék megint több ezer forintot kiadni érte..
2014. febr. 5. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Szia,Ilyen lehetőség nincs.Csak egy accounton lehet játszani.azt ajánlom hogy üllj le és gondolkozz hogy mi lehet a neved,vagy jelszavad,ha az email címet nem tudod akkor csak nézegess végig weboldalakat játékokat amibe esetleg be regisztráltál.Bocs ennyit tudtam én is segiteni
2014. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!