Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro 12 bal alsó...

Sony vegas pro 12 bal alsó sarok : rate . Ha növelem vele a sebességet elég vicces tud lenni a felgyorsított hang de amikor elmentem/renderelem a rendes videóban normális sebességgel játsza le. Meg lehet csinálni hogy a beállított hanggal játssza le?

Figyelt kérdés
Kező sony vegasos vagyok és amikor először kipróbáltam alul a bal alsó sarokban lévő ,,rate,, -t felvittem 1,25 egy régi baráti videómon de amikor lerendereltem a videó normális 1,00-ás sebességgel ment. Meg lehet csinálni hogy ugyanúgy játssza le mint a vegasban ?

#Las Vegas #Sony #Sony Vegas #sony vegas rate #sony vegas kezdő
2014. febr. 5. 22:22
 1/1 anonim válasza:

A Jog Rate a peview sebességet jelzi, és csak az editálás közben változtatható. Ezzel tudsz előre-hátra tekerni a videóban, de a kész anyag "1-es tempóval" renderelődik.


Ha gyorsítani akarsz, akkor a hanghoz adsz egy pitch shift effektet, és máris kicsit magasabb a hang.


Lehet vele játszani.

2014. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!