Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces ez a női logika. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces ez a női logika. Vagy tévednék? Normális, hogy csak a pasiknak kell tenni értük?

Figyelt kérdés

Elvárják, hogy a fiúk konditerembe kínlódjanak, a jó alakért, közbe meg ha nekem nem kell egy csaj, mert kicsi a melle, vagy mert duci, akkor felszínes paraszt vagyok...

omg... Szerintem el kellene már picit gondolkodni.

Ne essék félreértés... Dagi vagy ? Semmi baj vele. Minden jogod megvan hozzá. De akkor ne duzzogj, és ne ócsárold ha egy olyan pasi, aki heti 3-4 alkalommal vért izzad meló után a terembe, nem akar tőled semmit.


Fel kellene már ébreszteni ezeket a kis tini lányokat.(14-24 közöttieket) Azt hiszik azért mert punci van a lábuk között, már nyugodtan választhatják akármelyik pasit. Bele kellene gondolni, hogy egy ilyen pasinak is vannak elvárásai. Egy csinos, formás csajnak megértem hogy ilyen pasi kell... De ha valaki nem tesz azért, hogy jól nézzen ki, milyen jogon várja el a másiktól, hogy megtegye érte ?


2014. jan. 26. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te gondolod így nem a nők. A nők pont annak örülnek, ha van egy pasi akit nem irányíthatnak a farkánál fogva, mert van jelleme.
2014. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi van haver, savanyú a szőlő?:D

Nem kell kondiba járni. Most komolyan, ti milyen álomvilágban éltek?

2014. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen no varja el, hogy kondiba jarj bakker?
2014. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem látsz a gyönyörű, de önbizalomhiányos nők fejébe...

Egyébkéntjaaaaa, örülönk, hogy csak tökéletes kinézetű nőt akarsz, mert te is az vagy. Az is biztos, hogy szellemi sivárságban is egy szinten lesztek.

2014. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Es bocsi, de felszines pa.. vagy, ha azert nem kell egy csaj, mert kicsi a melle vagy duci. Ha tetszik, ha nem.
2014. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 Még az átlagos kinézetű nők többsége is a sportosabb pasik felé hajlik.
2014. jan. 26. 16:13
 7/14 anonim ***** válasza:

# 6

Mint ahogy mi férfiak is a formásabb nőket nézzük meg inkább. Mit kell ezen csodálkozni?

2014. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért ha őszinték vagyunk akkor még ha nem is az egész így van de azért akad benne igazság is.
2014. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na elutasított az álomcsaj és idejöttél durcizni? :D

Magasról tojok rá, hogy egy pasi kivan-e b*szva vagy sem, ami az izmokat illeti, hogyha amúgy egy tapló paraszt és fordítva.

Nem mellesleg egy sportos, egészségesen élő alak mellé annyira nem illik egy duci pár, hogy nincs is mit firtatni, folyamatosan csak vita lenne az életvitel, életmód kettejük között.

Azt is megjegyzem, hogy rendben, a ducisággal érvelhetsz, mert az ellen tud tenni az ember, ellenben a mellei olyanok, amivel megáldotta a sors és pont. Szíved joga eldönteni, hogy neked kismellű nő kell csak is, avagy nagy, de őszintén szólva én képen röhögnélek, ha közölnéd velem, hogy azért nem akarsz tőlem semmit, mert kicsik a melleim. :) Hát hova sz*rjak? :D Ha tetszik tetszik, ha nem nem... Majd lesz olyan, akinek úgy kellek, ahogy vagyok. 23/L

2014. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rendben, értem.

De figyelj, szerintem egy edzhető és formálható testet ne egy adottsággal (mellel) hasonlítsd össze! Én egyet értenék veled, de olyan szempontból, hogy a nő is tegyen a csodás alakért, a férfi is tegyen, aztán mindketten elvárhatják a másiktól ezt. Viszont a mell méret alapból adott(,a farok méret alapból adott). Persze, mindenki olyat választ, ami neki tetszik, csak ezt ne keverd a dologba :)

Igen, tegyen mindenki a szép testért. Szerintem alap.

2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!