Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android programot hogy lehet...

Android programot hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan APK fájlú Android programot akarok csinálni amit fel lehet telepíteni androidra! De azt hogyan lehet megcsinálni INGYENESEN?
2014. febr. 7. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
android tabletre.
2014. febr. 7. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
rad studioval pl.
2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Eclipse nevezetű programmal lehet, csak le kell tölteni az SDK manager kiegészítőt hozzá, de ehhez tudni kell azt hiszem Java nyelven programozni.
2014. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
Eclipse kell hozzá meg az Android API-t tartalmazó SDK, ami legfeljebb olyan verzió számú, mint a tablet Android verziója. Innentől már csak kreativitás, kitartás és egy adag Java kell :)
2014. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huuuh, de én valami egyszerűbben használhatóra gondoltam... INGYEN...
2014. febr. 7. 20:08
 6/8 Tengor ***** válasza:
Amit írtam ingyen van, persze bele kell tenned az időt, amíg elkészülsz. Ha konkrét programot akarsz írni, akkor keress valakit, aki ilyennel foglalkozik!
2014. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
JÓ mert szoktam programozni.
2014. febr. 8. 06:54
 8/8 anonim válasza:
Http://developer.android.com
2014. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!