Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen különös a...

Van valamilyen különös a windows telepÍtésben ha előzőleg linux volt a laptopon?

Figyelt kérdés
Megkértek h cseréljem le valakinek a linuxát windowsra.telepitetttem már windows sokszor,magamnak is mindig én csinálom ha szükséges de van valami fontos hogyha linux után telepitem?jah és a linuxról hogy másolok fileokat pen drivera.életemben nem dolgoztam mé linuxal(nem is akarok) de azt halottam hogy elég bonyolult ez a filemáásolás,áthelyezés procedúúrra.mennyire igaz ez ? Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2014. febr. 7. 19:02
 1/8 Tengor ***** válasza:
100%

Valóban bonyolult a fájlmásolás: nyitsz két fájlkezelőablakot egyik a forrás, a másik a cél (pendrive) és egyiket a másikba áthúzod.

Viszont lehet jobban jár az illető, ha szakira bízza a gépet és nem rád, aki te is csak ugatod a témát.

2014. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A telepítés előtt én kialakítanám a partíciós táblát olyanra, amilyen megfelel az igényeidnek. Más tennivaló nincs.


A fájlmásolás iszonyú bonyolult. Bele se kezdenék a helyedben. A jobbak négy nap alatt másolnak át egy filmet, pendrájvra, de olyat is hallottam már, aki 2 hétig programozott, mire sikerült neki.


A viccet félretéve kinyitod a fájlkezelőt és egérrel húzogatod a fájlokat, pont ugyanúgy, mint Windowson. De használhatod a ctrl-c/ctrl-v -t is.

2014. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg majdnem bevettem :ooo köszönöm szépen :))
2014. febr. 7. 19:24
 4/8 Tom Benko ***** válasza:

Van. Esetleg gagyibbnak érződik majd...

A fájlmásolás esetén a legnagyobb probléma, hogy kiválaszd az ezközt, amivel csinálod, mert van ~csillió. De ha akarod, megcsinálom neked jó bonyolultban is.

2014. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Apropó, a telepítéshez minden szoftver jogtisztaságát igazoltasd!
2014. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még xp alatt csináltam ilyet telepítőlemezről, ha jól emlékszem ott a "delete partition"-t kellett nyomnom, utána kiírta hogy "unknown raw" arra kellett nyomatni egy formázást ntfs-re. De szerintem kerress valami partició manager programot, kérd el az ismerős vinyóját és úgy formázd meg az új gépeden. Az újabb windowsos telepítőlemezeknél nem tudom mi az eljárás, de úgy rémlik hogy a hetesnél is van ilyen opció.
2014. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és nem bonyolult linuxon fájlokat másolni, kb annyira mint windowson, annak is van grafikus felülete, na meg fájlkezelője. De ha pendriveos win telepítésre gondoltál ezalatt az nem járható út windows alatt sem, nem fog betölteni róla a rendszer (kivéve erre célra való program).
2014. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"új gépeden helyett" te gépeden(ben)
2014. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!