Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Adobe...

Miért nem működik az Adobe Flash Player 12-m?

Figyelt kérdés
Youtube-n akartam videót nézni, és közölte vele, hogy nem okés. Azt mondja, hogy szerezzem be a legújabb verziót. Én meg tettem amit mondott, mindent úgy csináltam ahogy kell. És csak nem ment a vidi. Megcsináltam még háromszor és semmi. Mondjuk van olyan vidi amit le tudok játszani, de ez már eléggé idegesítő. Mi lehet a probléma? Mielőtt valaki megkérdezi, igen kiszedtem a böngészőt.

2014. febr. 7. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nem érteni,

-melyik böngivel nem megy a Youtube,a Chrome-val ?

2014. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Firefoxxal nem megy. De van ami megy, és vab pyan vidi ami nem.
2014. febr. 10. 14:57
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Vannak olyan videók amik nem működnek, eltávolított, vagy ideiglenesen nem elérhető.

Vannak olyan videók is amik nem használják a flash playert pl. html5 video.

Vannak olyan videók melyek a silverlight-ot használják.

2014. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ezek a videók nem kérik, hogy töltsem le a Flash Playert. Más videó megosztón sem ment a videó, és kérte, hogy töltsem le a Flash Playert. Letöltöttem. Sokszor. Fel is tettem, de semmi hatása sem volt.
2014. febr. 11. 17:26
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Egyáltalán ott van a flash plugin a böngésző bővítmények között és az installált programok között?!

Ha nem volt hatása akkor rosszul telepítetted, vagy rosszat.Távolítsd el és utána installáld:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

firefoxban ird be a cimsorba hogy about:config

es ott keress ra az Extensions.blocklist.enabled

es allitsd at az erteket false-ra tobbet nem fog

szorakozni a flash player a regivel is menni fog

minden oldal

2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!