Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a problémám hogy fel...

Az lenne a problémám hogy fel van telepítve a gépemre az adobe flash player legújabb verziója de mégsem jó nem működik a youtube se az internetes játékok valaki segít? (Firefox-ot használok)

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a hibajelenség? Ha fekete youtube-nál a képernyő, azt úgy lehet megoldani, hogy jobb gomb, és a hardware acceleration-ből kiszeded a pipát
2013. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább az szokott lenni,hogy a sz.gép gazdája azt hiszi,hogy ő föltelepítette a flasplayert,de közben meg csak kisérletet tett csak rá,

-a legtöbbnél az a probléma,hogy a megnyitott ff - nál ,nem települ föl a flasplayer,

magyarul,csak bezárt firefoxnál telepíthető,

2013. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van Utóbbi hozzászóló!Nekem meg annyi a kínom,hogy akármilyen böngészőt használok,és bármivel próbálom letölteni:(Adobe nyavalyát,Firefox akárhanyat,Java mittudom én hányat,Meg ilyen disznóságokat amiket állandóan b***lnak!)Lejön 99,9%.ig aztán megáll a letöltés.És már többször újratelepítettem a gépem(AMD 2,8 Dual Core Processor-s 2Gb-ramos).Egyszerűen nem bírok ezekkel a minden nap bas***va lévő nyavalyákkal!(Már lassan a netezők idejének a nagyrésze arra fog rámenni,hogy mire ezeknek a sz****nak a frissítgetésével végeznek,elfelejtik hogy mi a frászt akartak a neten!
2013. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 R0BI9 válasza:
Az elöbbi válaszolonak k****ra igaza van!
2013. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!