Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "regedit"-et letiltotta a...

Zsinga kérdése:

A "regedit"-et letiltotta a rendszergazda?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezt hosszabban leírnám, szóval az egyik haveromnak a gépén próbálom a futtatáshoz beirni hogy regedit, amint ez megtörtént magától kikapcsol a gépe. Valójában Hamachi programot próbálunk feltenni, és annak megoldásához kéne belépni oda. Ezután megpróbálkoztam mással letöltöttem egy programot ami szintén arra szolgál hogy hálózaton játszunk egymással. Csak a telepítőjét inditottam el és megint ujraindult a gépe. Megemlítem hogy nagyon rossz a gépe. De akkor is, szerintetek erre van megoldás?

2014. febr. 9. 12:49
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


1. lépés virus keresés és irtás, (mivel ezt általában virus szokta okozni).


2. Lépés : Megnézni ezt : [link]


a megfejtése :


"Ha a registry 'szerkesztése' le van tiltva, akkor .reg fájlokkal se mész semmire.

parancssorban:


REG delete HKCU\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Currentversion\\\\policies\\\\system /v Disableregistrytools


REG delete HKLM\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Currentversion\\\\policies\\\\system /v Disableregistrytools


"


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2014. febr. 9. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam neki, és amikor megkérdezi hogy Örökre törli a HKCU\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Currentversion\\\\policies és Y-N egyszerüen nincs idő mert a gépe azonnal ujrainditja magát. :/
2014. febr. 9. 15:48
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Viruskeresés, virusirtás volt ? Mert még mindig az az álláspontom hogy virus van a dolog mögött....


Próbáld csökkentett módban. (Bekapcsolás után F8 - és csökkentett mód).


Sok sikert.

üdv.

2014. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!